Producenci

Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego jest dla wielu rodziców chwilą niezwykle sentymentalną, do której z pewnością będzie się wracać, wspominając z nostalgią okres dzieciństwa i dorastania swoich pociech. Dzieje się tak, ponieważ o zakupie pierwszego fotelika samochodowego dla noworodka decyduje się, gdy maleństwo rozwija się jeszcze w łonie matki. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, stosowanie fotelika dla dzieci – również nowo narodzonych, wymagane jest zawsze podczas podróżowania z nimi samochodem. Foteliki samochodowe towarzyszą dzieciom od pierwszych dni ich życia i przez wiele kolejnych lat. Według norm, każde dziecko, mierzące poniżej 150 cm, zobowiązane jest do korzystania z fotelika samochodowego. Później naturalnie, podobnie jak w przypadku dorosłych, bezpieczeństwo w trakcie podróży zapewniają tradycyjne pasy. Mając na uwadze długi okres, w trakcie którego fotelik samochodowy dla dzieci będzie nieodłączną częścią codzienności całej rodziny, warto znaleźć idealnie dopasowany, komfortowy, bezpieczny i jakościowy produkt.

Fotelik samochodowy dla dzieci

Na co zwrócić uwagę, szukając funkcjonalnego fotelika samochodowego? Najważniejszy aspekt stanowi nic innego jak wzrost i waga dzieckafotelik samochodowy musi być dopasowany do tego parametru, aby właściwie spełniał swoją rolę. Na rynku dostępne są modele fotelików samochodowych z wymiennymi siedziskami. Baza modularna mieści się w przedziale 0-13 kg, z kolei wymienne siedzisko przystosowane jest dla dzieci ważących między 9 a 18 kg. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również pozwala na znaczną oszczędność. Część rodziców podczas zakupów przygląda się także wadze fotelika samochodowego dla dzieci, szczególnie noworodków. Im lżejszy fotelik samochodowy, tym łatwiej przetransportować w nim maluszka z samochodu do budynku. Najważniejszą kwestią jest jednak to, by dziecięcy fotelik samochodowy był kompatybilny z Państwa autem. Pierwszy fotelik samochodowy powinien zostać zamontowany w taki sposób żeby kąt na zagłówku był bliski 45 stopni, by główka dziecka nie opadała na klatkę piersiową, co zdecydowanie wpłynie na komfort małego podróżnika.

Foteliki samochodowe Gdańsk

W asortymencie naszego sklepu dostępnych jest kilkadziesiąt modeli fotelików samochodowych dla noworodków i większych dzieci, stworzonych z myślą o komforcie i bezpieczeństwie Państwa pociech. Wszystkie foteliki zostały wyposażone w nowoczesne technologie i rozwiązania, zwiększające jeszcze bardziej wygodę użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotelików samochodowych dla dzieci w sklepie stacjonarnym w Gdańsku lub online, a także przesyłania pytań.   0-13 kg

Foteliki samochodowe

Nuna Aace LX i-Size 15-36 kg kolor Caviar Nuna Aace LX i-Size 15-36 kg kolor Caviar
Producent: Nuna
Cena: 1 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Nuna Aace LX i-Size 15-36 kg kolor Frost Nuna Aace LX i-Size 15-36 kg kolor Frost
Producent: Nuna
Cena: 1 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
NUNA AACE kolor ASPEN NUNA AACE kolor ASPEN
Producent: Nuna
Cena: 1 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
NUNA AACE kolor Charcoal NUNA AACE kolor Charcoal
Producent: Nuna
Cena: 1 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
NUNA AACE kolor Frost NUNA AACE kolor Frost
Producent: Nuna
Cena: 1 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nuna Myti SIP kolor Caviar Nuna Myti SIP kolor Caviar
Producent: Nuna
Cena: 1 649,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nuna Myti SIP kolor Frost Nuna Myti SIP kolor Frost
Producent: Nuna
Cena: 1 649,00 zł
szt.
zobacz więcej
NUNA PIPA LITE kolor EBONY NUNA PIPA LITE kolor EBONY
Producent: Nuna
Cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
NUNA PIPA LITE kolor FOG NUNA PIPA LITE kolor FOG
Producent: Nuna
Cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl