Producenci

Wybranie właściwego fotelika samochodowego dla dziecka to zadanie, które czeka wszystkich rodziców, planujących podróżować autem wraz ze swoją pociechą. Fotelik samochodowy towarzyszy małym podróżnikom już od pierwszych dni ich życia. Przepisy prawa mówią bowiem, iż każde dziecko, które mierzy poniżej 150 cm, zobowiązane jest do jazdy w specjalnym siedzisku. Producenci, w trosce o bezpieczeństwo i komfort użytkowników, tworzą coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich są foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy.

 

Foteliki tyłem do kierunku jazdy – RWF

Avionaut Baza Isofix IQ Avionaut Baza Isofix IQ
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej

Foteliki samochodowe tyłem do kierunku jazdy, oznaczone symbolem RWF, to niepodważalny pionier w kwestii bezpieczeństwa i wygody jazdy. Wielokrotnie przeprowadzone badania i testy udowodniły, iż ciało dziecka, podróżującego w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy, w przypadku jakiejkolwiek kolizji czy nawet gwałtownego zahamowania, nie przechyli się w niebezpieczny sposób do przodu, narażając małego podróżnika na liczne urazy szyi czy kręgosłupa, tylko wręcz przeciwnie.

Foteliki samochodowe RWF

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę fotelików samochodowych, przeznaczonych do montażu tyłem do kierunku jazdy, by każdy rodzic mógł znaleźć najbardziej odpowiedni produkt. W asortymencie dostępne są foteliki samochodowe RWF dla dzieci poniżej jednego roku, jak i dla kilkulatków. Klienci KidsSzop mogą wybierać z aż ponad 100 propozycji fotelików tyłem do kierunku jazdy w naszym sklepie.

Wszystkie proponowane foteliki samochodowe RWF pochodzą od renomowanych na rynku producentów, od lat zajmujących się opracowywaniem najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych systemów. Proponowane foteliki samochodowe tyłem do kierunku jazdy gwarantują przyjemną, spokojną jazdę również dzięki użytym materiałom. Tkaniny są oddychające, delikatne i niepodrażniające skóry maluchów. Warto podkreślić także wyjątkowy, oryginalny i nowoczesny design, w jakim wykonane są foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy.

Fotelik tyłem do kierunku jazdy – sklep

Specjaliści, tworzący zespół KidsSzop, chętnie pomogą Państwu wybrać najbardziej odpowiedni fotelik samochodowy RWF, uwzględniając wiek, wzrost i wagę dziecka oraz indywidualne preferencje rodziców. W celu poznania szczegółów oferty, zapoznania się z naszym asortymentem oraz znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego z fotelikami samochodowymi tyłem do kierunku jazdy i nie tylko w Gdańsku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl