Wózki dziecięce

Wybór odpowiedniego wózka dziecięcego dla naszej pociechy w żadnym wypadku nie powinien skupiać się tylko i wyłącznie na interesującym nas wyglądzie. Można śmiało stwierdzić, że to de facto ostatni parametr, jaki powinien być brany pod uwagę. Na początek powinniśmy się skupić na odpowiedniej funkcjonalności oraz bezpieczeństwie podczas transportu małego człowieka.

Wózki spacerowe i wielofunkcyjne – modele klasyczne i nowoczesne

Wśród wózków dla dzieci znaleźć można zarówno wzory tradycyjne, jak i nowoczesne, żeby nie powiedzieć nieco futurystyczne. Część rodziców decyduje się na modele wielofunkcyjne (2w1 lub 3w1) oparte o stelaż, na którym w zależności od potrzeby można zamocować wygodną gondolę, fotelik (na szybkie zakupy lub wizytę u lekarza) lub popularną spacerówkę. Inni wybierają modele wózków, które dzięki odpowiedniej amortyzacji świetnie sprawdzają się na nieutwardzonej leśnej nawierzchni lub alejkach wykonanych z kostki brukowej. Jeśli zaś nie planujesz leśnych wojaży, a w okolicach miejsca zamieszkania masz doskonale utrzymane chodniki oraz ścieżki to możesz postawić na model z mniejszymi, lżejszymi i bardziej zwrotnymi kołami piankowymi, które jednocześnie mają też mniejszą amortyzację. Klasyczne modele wózków dziecięcych są cięższe niż modele nowoczesne, których ramy wykonane są z lżejszych materiałów. Dlatego, jeśli mieszkasz na piętrze w budynku bez windy, to zdecydowanie rekomendujemy Ci nowoczesne rozwiązania – szkoda Twojego kręgosłupa!

Jeśli masz pytania dotyczące modeli wózków znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego w Gdańsku to zachęcamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem oraz spostrzeżeniami dotyczącymi konkretnych modeli wózków dla i dzieci i fotelików dla niemowląt.

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników